EMC² Grootkeukens heet vanaf 1 Juni VoC Grootkeukens.

Ga naar de nieuwe website

Referenties

Hieronder vindt u onze recent opgeleverde referenties:

 

  • Amersfoort  Sushi Today

 

 

 

 

 

Daarnaast hebben wij projecten gerealiseerd voor:

Almelo

Wok in Vuur en Vlam → http://www.wokinvuurenvlam.nl/

Almere

Restaurant Onderweg → http://onderweg-almere.nl/onderweg/

Amsterdam

Eazie Salads Wok Smoothies →  http://eazie.nl

►Design 020 → http://spiazzo.nl/cms/

► Restaurant Vandaag → http://www.restaurantvandaag.nl/vandaag-amsterdam/

►Weekend → http://www.weloveweekend.nl/

►Ziggo Dome → http://ziggodome.nl

Apeldoorn 

Wok Sprengenhorst → http://www.woksprengenhorst.nl/

Arnhem

Nederlands Openlucht Museum → http://www.openluchtmuseum.nl

► Japans Restaurant Ichiba → http://www.ichiba.nl

► Rijn IJssel College → http://www.rijnijssel.nl

Assen

Oriental Restaurant Pacific Plaza → http://www.pacificplaza.nl/

Asten

Dinertijd → http://www.dinertijd.nl/

Beneden Leeuwen

► Grill-Buffet Restaurant Het Genoegen → http://www.hetgenoegen.nl/

Bilthoven

► Restaurant & Lounge Settlers → http://www.settlersrestaurantenlounge.nl/

Delft

► Eazie Salads Wok Smoothies → http://eazie.nl

Den Bosch

► Sushi & Grill Restaurant Sakana → http://www.sushidenbosch.nl/

Den Haag

► OABV → http://www.bhvhaaglanden.nl/oabv/

Deventer

► Hostellerie De Veenen → http://www.deveenen.nl/restaurant.php

Dieverbrug

► Chinees Indisch Restaurant Hui Mao → http://www.huimao.nl/

Doornenburg

► Grill-Buffet Restaurant Ancari → http://www.ancari-doornenburg.nl/

Drachten

► Wok Restaurant Phoenix → http://www.wokdrachten.nl

Ede

► Beatrixkerk → http://www.beatrixkerk.nl

► Pro Persona → http://www.propersona.nl/Home/

Eindhoven

► Restaurant Lundi → http://lundi.nl/Lundi-Eindhoven/Home.html

Elburg

►Oosters Specialiteiten Restaurant Hao Hua → http://www.haohua.nl/index.php

Enschede

► Wok restaurant Sensazia → http://www.sensazia.nl/

Gendt

► De Smaak Cateraar → http://www.desmaakcateraar.nl/

Groningen

► Wok Euroborg → http://www.wokeuroborg.nl/

Leiden

► Eazie Salads Wok Smoothies → http://eazie.nl

Hardewijk

►Chinees Restaurant Hu Bin

Heerenveen

► Restaurant Lotus Sakura → http://www.lotussakura.nl/

Harmelen

► Het Wokpaleis → http://www.hetwokpaleis.nl/

Helmond

► Mojo Sushi & Grill Café → http://www.mo-jo.eu/

Hengelo

► Nebouw → http://www.nebouw.nl/

Herwijnen

► Geofort → http://www.geofort.nl/

Holten

► SoCuWe → http://www.socuweholten.nl/

Joure

►Wok Ming → http://www.wokming.nl/

Kampen

► Chinees Specialiteiten Restaurant Happy Garden → http://www.dehappygarden.nl/

Leiden

► Wok Restaurant Luxor → http://www.luxorleiden.nl/

Lunteren

► De Werelt → http://www.dewerelt.nl

► Pro Persona → http://www.propersona.nl/Home/

Maastricht

► Sushi & Grill Restaurant Tokyoto → http://www.tokyoto.nl/

Malden

► Wok Restaurant De Molen → http://www.wokdemolen.nl/

► Mechelen → Groepshotel de Heerenhof http://deheerenhof.nl/

Medemblik

► Chinees Indisch Restaurant Danny Leung

Naaldwijk

► De Japanse Watertuin → http://www.watergarden.nl/

Pesse

► Restaurant Happy Grill → http://www.happygrill.nl/index.php/contact

Rheden

► Restaurant Prinsheerlijk → http://www.restaurantprinsheerlijk.nl/

Rosmalen

► Wapen van Rosmalen → http://www.wapenvanrosmalen.nl/

Rotterdam

► Eazie Salads Wok Smoothies → http://eazie.nl

Sneek

► Chinees Indisch Restaurant Nieuw Azië → http://www.nieuwaziesneek.nl

Suriname

Kersten Tourism Foundation → http://www.kersten.sr/sr/community.aspx

Tilburg

► Hello Italy → http://www.helloitaly.nl/

Utrecht

► Eazie Salads Wok Smoothies→ http://eazie.nl

► Sushi Today → http://www.sushitoday.nl/

► Restaurant Vandaag → http://www.restaurantvandaag.nl/

► Restaurant Zinnia → http://www.restaurantzinnia.nl/

Wageningen

► My Asia → http://www.myasia.nu/

Wamsveld

► Wok Grill Restaurant Maxi’s → http://www.wokmaxis.nl/

Winterswijk

► Wok Wamelink → http://www.wamelink.nl/index.php/nl/

Zaandam

► Eazie Salads Wok Smoothies → http://eazie.nl

Zandvoort

► Restaurant Izumi → http://www.restaurantizumi.nl/

Zwaag

► Pejo → http://wokvanpejo.com/